کت و شلوار زنانه

ت و شلوار زنانه … کت و شلوار زنانه به عنوان پوششی رسمی از دیرباز مورد توجه خانم های شیک پوش قرار گرفته است. کت و شلوارهای امروزی در طرح و رنگ های متنوع و با کیفیت های متفاوتی در دسترس هستند.در ادامه بیشتر کت و شلوار زنانه را بیشتر به شما معرفی میکنیم.

بهترین رنگ کت شلوار زنانه

برای مراسم ها و موقعیت های خیلی مهم و رسمی حتما باید کت و شلوار شما بسیار تمیز و ست باشد. یعنی هم کت و هم شلوار از یک پارچه تهیه شده و دقیقا یکی باشند نه مشابه.

دقت کنید ست کردن کت و شلوار مشکی که از یک جنس نیستند و تناژهای متفاوتی از مشکی دارند. بسیار اشتباه است مخصوصا برای مناسبت های رسمی و پراهمیت.

زیر کت و شلوار زنانه چه بپوشیم ؟

برای لایه های زیر کت میتوانید از تاپ‌ها و شومیزها در رنگ های مختلف استفاده کنید. هربار ظاهری متفاوت داشته باشید. البته استفاده از شومیزهای آستین دار ایست و ظاهری بهتر خواهد داشت.

علاوه براینکه در هوای گرم استفاده از شومیزهایی با آستین های کوتاه به جای تاپ کمک خواهد کرد کت شما دیرتر نیاز به خشکشویی پیدا کرده و مدت بیشتری تمیز بماند.در موقعیت های رسمی حتما از شومیز های آستین بلند و یقه دار استفاده کنید و توجه داشته باشید حتما آستین ها و یقه شومیز بیرون از کت باشد.

انتخاب کت و شلوار زنانه بر اساس فرم اندام

اندام گلابی‌شکل

در این فرم اندامی پایین تنه بزگتر است بنابراین باید مدل‌ کت شلوار را طوری انتخاب کنید که بالاتنه بزرگتر به نظر برسد. به این منظور، مدل های زیر پیشنهاد می شود:

کت هایی که یقه دارند و یقه کت‌ها بهتر است بزرگ و دارای جزئیات و تزئینات باشد.
شومیزهای طرح‌دار
کت هایی که در قسمت کمر فیت بوده و سپس حالت فون دارند و کمی ازاد هستند.
کت بلند تا زیر باسن
شلوارهای راسته و ساده
کت‌هایی با اپل‌های ظریف در سرشانه

انتخاب و آشنایی با سبک های مختلف کت شلوار زنانه

قبل از خرید کت و شلوار زنانه بهتر است ابتدا سبک های مختلف آن را شناخته و کت شلواری را برگزینید. که به خوبی اندازه شما باشد و اندام شما را متناسب جلوه دهد.

مدل هایی که شخص را بلند قد نشان می دهند، زیباتر هستند. به همین خاطر مدلهای کت شلوار مجلسی زنانه که دارای کت های برش خورده کوتاه و شلوارهای بلندتر هستند را انتخاب کرده و بخرید.

در این مدل ها بهتر است کمر شلوار تا کنار کت باشد. حتی در برخی موارد امکان جایگزینی دامن با شلوار وجود دارد. در صورت داشتن اندامی با پایین تنه بزرگ و به شکل گلابی، جهت متعادل نشان دادن اندام خود، به آنها پیشنهاد می شود. که از شلوارهایی با دم پای گشادتر استفاده کنند.

انتخاب و آشنایی با انواع جنس پارچه برای دوختن کت شلوار مجلسی زنانه

با شناسایی جنس انواع پارچه ها و تحقیق در مورد خصوصیات آنها، می توانید تأثیر مستقیمی بر روی قیمت کت و شلوار خود داشته باشید. بعضی از پارچه ها برای فصل های بخصوصی تولید می گردند.

از جمله این پارچه ها می توان به انواع پارچه پشمی، نخی و… اشاره کرد. معمولاً کت و شلوارهای کتانی و پشمی، کلاسیک و با دوام هستند. در نتیجه گزینه مناسبی برای استفاده در زمستان و پاییز می باشند. از جمله پارچه های مناسب برای فصل های گرم هم به نخی و پوپلین و یا پنبه ای می توان اشاره کرد.

امیدورایم مقاله ی کت و شلوار زنانه برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه